Beykoz İlçesi

Beykoz Kurye, Beykoz ilçesinde yaşayan siz değerli müşterilerimizin Vip Moto Kurye hizmetlerine ve ayrıcalıklarına daha kolay ulaşması için hazırlanmış bir web sayfasıdır.

Beykoz Kurye sayfası aracılığı ile ister Beykoz'dan İstanbul'un dilediğiniz her yerine şehiriçi kurye dilerseniz de şehirlerarası kurye gönderisi yapabilirsiniz.

Beykoz ilçesi İstanbul'da Anadolu yakası sınırları içerisinde yer alan 39 ilçeden biridir.

Beykoz ilçesinin nüfusu son yapılan nüfus sayımları neticesinde 248.260 kişi olarak hesaplanmıştır.

Beykoz ilçesi Acarlar, Akbaba, Alibahadır, Anadolu Hisarı, Anadolu Kavağı, Anadolufeneri, Baklacı, Bozhane, Çamlıbahçe, Çengeldere, Çiftlik, Çiğdem, Çubuklu, Cumhuriyet, Dereseki, Elmalı, Fatih, Göksu, Göllü, Görele, Göztepe, Gümüşsuyu, İncirköy, İshaklı, Kanlıca, Kavacık, Kaynarca, Kılıçlı, Mahmutşevketpaşa, Merkez, Örnekköy, Ortaçeşme, Öyümce, Paşabahçe, Paşamandıra, Polonez, Poyraz, Riva, Rüzgarlıbahçe, Soğuksu, Tokatköy, Yalıköy, Yavuz Selim, Yeni Mahalle, Zerzavatçı olmak üzere toplam 45 mahalleden oluşmaktadır.

İstanbul'un her yerine en hızlı moto kurye hizmetini almak için sizde vakit kaybetmeden Vip Moto Kurye telefon numaralarımızdan bizi arayın kaliteli ve güvenilir kurye hizmeti ile tanışın.

Beykoz Kurye