Beyoğlu İlçesi

Beyoğlu Kurye, Beyoğlu ilçesinde yaşayan siz değerli müşterilerimizin Vip Moto Kurye hizmetlerine ve ayrıcalıklarına daha kolay ulaşması için hazırlanmış bir web sayfasıdır.

Beyoğlu Kurye sayfası aracılığı ile ister Beyoğlu'dan İstanbul'un dilediğiniz her yerine şehiriçi kurye dilerseniz de şehirlerarası kurye gönderisi yapabilirsiniz.

Beyoğlu ilçesi İstanbul'da Anadolu yakası sınırları içerisinde yer alan 39 ilçeden biridir.

Beyoğlu ilçesinin nüfusu son yapılan nüfus sayımları neticesinde 233.323 kişi olarak hesaplanmıştır.

Beyoğlu ilçesi Arap Cami, Asmalı Mescit, Bedrettin, Bereketzade, Bostan, Bülbül, Camiikebir, Çatma Mescit, Cihangir, Çukur, Emekyemez, Evliya Çelebi, Fetihtepe, Firuzağa, Gümüşsuyu, Hacıahmet, Hacımimi, Halıcıoğlu, Hüseyinağa, İstiklal, Kadı Mehmet, Kalyoncu Kulluğu, Kamer Hatun, Kaptanpaşa, Katip Mustafa Çelebi, Keçeci Piri, Kemankeş Karamustafa Paşa, Kılıçali Paşa, Kocatepe, Küçük Piyale, Kulaksız, Kuloğlu, Müeyyedzade, Ömer Avni, Örnektepe, Piri Paşa, Piyalepaşa, Pürtelaş Hasan Efendi, Şahkulu, Şehit Muhtar, Sururi Mehmet Efendi, Sütlüce, Tomtom, Yahya Kahya, Yenişehir olmak üzere toplam 45 mahalleden oluşmaktadır.

İstanbul'un her yerine en hızlı moto kurye hizmetini almak için sizde vakit kaybetmeden Vip Moto Kurye telefon numaralarımızdan bizi arayın kaliteli ve güvenilir kurye hizmeti ile tanışın.

Beyoğlu Kurye