Sarıyer İlçesi

Sarıyer Kurye, Sarıyer ilçesinde yaşayan siz değerli müşterilerimizin Vip Moto Kurye hizmetlerine ve ayrıcalıklarına daha kolay ulaşması için hazırlanmış bir web sayfasıdır.

Sarıyer Kurye sayfası aracılığı ile ister Sarıyer'den İstanbul'un dilediğiniz her yerine şehiriçi kurye dilerseniz de şehirlerarası kurye gönderisi yapabilirsiniz.

Sarıyer ilçesi İstanbul'da Anadolu yakası sınırları içerisinde yer alan 39 ilçeden biridir.

Sarıyer ilçesinin nüfusu son yapılan nüfus sayımları neticesinde 347.214 kişi olarak hesaplanmıştır.

Sarıyer ilçesi Ayazağa, Bahçeköy Merkez, Bahçeköy Yeni, Baltalimanı, Büyükdere, Çamlıtepe, Çayırbaşı, Cumhuriyet, Darüşşafaka, Demirci, Emirgan, Fatih Sultan Mehmet, Ferahevler, Garipçe, Gümüşdere, Huzur, İstinye, Kazım Karabekir Paşa, Kemer, Kireçburnu, Kısırkaya, Kocataş, Kumköy, Maden, Maslak, Merkez, Pınar, Poligon, Pttevleri, Reşitpaşa, Rumeli Hisarı, Rumeli Kavağı, Rumelifeneri, Tarabya, Uskumruköy, Yeni, Yeniköy, Zekeriyaköy Mahallesi olmak üzere toplam 38 mahalleden oluşmaktadır.

İstanbul'un her yerine en hızlı moto kurye hizmetini almak için sizde vakit kaybetmeden Vip Moto Kurye telefon numaralarımızdan bizi arayın kaliteli ve güvenilir kurye hizmeti ile tanışın.

Sarıyer Kurye